Martyna Szewczyk

Psycholog/Neuropsycholog
Martyna Szewczyk

Martyna Szewczyk - ZnanyLekarz.pl

Psychologia, specjalność kliniczna; Neuropsychologia kliniczna – Uniwersytet SWPS Humanistyczno-Społeczny, seksuologia kliniczna – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Ma doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi, które zdobywała m.in. na Klinicznym Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Leczenia Udarów Mózgu w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu; w placówkach oświaty, na oddziałach psychiatrycznych, w ośrodkach rehabilitacji środowiskowej oraz w zakładzie karnym.

W swojej pracy zajmuje się wsparciem osób z chorobami neurologicznymi oraz po przebyciu różnego rodzaju urazów, udziela wsparcia w chorobie dla osoby zainteresowanej oraz jej rodziny; diagnozą i rehabilitacją neuropsychologiczną, pomocą psychologiczną, psychoterapią oraz terapią seksualną.

Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ma otwarty przewód certyfikacyjny seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, poddaje swoją pracę regularnej superwizji.

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
16.00
Martyna Szewczyk
Psychologia Psychoterapia
16.40
19.00
Konsultacja psychologiczna lub neuropsychologiczna
17.00
18.00

Wtorek

  • Martyna Szewczyk
    16.40 - 19.00
No events available!

Martyna Szewczyk - ZnanyLekarz.pl

Martyna Szewczyk - ZnanyLekarz.pl