Nasi Ortopedzi

Nasi Ortopedzi

Nasi ortopedzi:

Tomasz Pytel

Tomasz Pytel

Ortopeda

Dyplom lekarza z wyróżnieniem uzyskał w 2001 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, stypendysta naukowy na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Perugii we Włoszech. W 2010 roku zdał egzamin specjalizacyjny z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Tomasz Godzik

Tomasz Godzik

Ortopeda

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Specjalista z zakresu Ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Robert Staykov

Robert Staykov

Ortopeda

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Uczęszczał również do Semmelweis University w Budapeszcie. Chirurg-Ortopeda wykonujący praktykę chirurgiczną w Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu.

Paweł Prostak

Paweł Prostak

Ortopeda

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Lekarz oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im T. Marciniaka we Wrocławiu.

Arkadiusz Zgierski

Arkadiusz Zgierski

Ortopeda dziecięcy

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziałach Ortopedycznych w Wałbrzychu oraz w Szpitalu im T. Marciniaka we Wrocławiu. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.

Cennik konsultacji:

Konsultacja 

od 200 zł

Konsultacja  z USG

od 250 zł 

Konsultacja dziecięca 

200 zł

Konsultacja dziecięca z USG

250 zł

Konsultacja z założeniem gipsu/szwów

260 zł